Fallout 76 2021 yol haritası açıklandı

Fallout 76 2021 yol haritası açıklandı

 Fallout 76 2021 yol haritası açıklandı

Fallout 76 2021 yol haritası ve oyuna gelecek olan yeni içerikler hakkında açıklama yapıldı. Çıktığı dönem eleştirilerin odağı olan yapım bildiğiniz gibi daha sonradan gelen güncellemeler ile toparlanmaya başlamıştı.

Fallout 76 2021 yol haritası ve detaylar

Oyundan umudunu kesmeyen Bethesda yeni güncellemeler ile oyuna olan desteğine devam ediyor. Firmanın bu sene çıkacak yeni içerikler hakkında yaptığı açıklama şu şekilde;

Güncelleme takvimi

İlkbahar

İlkbahar güncellemesiyle silahlarınızı kuşanın! S.P.E.C.I.A.L. loadout’ları, C.A.M.P. hücreleri, Mannequin’ler ve yepyeni Daily Ops genişletmesi karşınızda. Yeni özelliklere derinlemesine bir bakış için Inside the Vault makalesine göz atabilirsiniz. Bethesda.net başlatıcısı üzerinden Fallout 76’ya sahip olan oyuncular, tüm bu yeni özellikleri ve fazlasını güncel PTS sürümümüzde şimdi deneyebilir.

Ayrıca, bu güncellemeyle Armor Ace de geri dönüyor. Hem de bu sefer Commissioner Chaos ve Yukon Five’a karşı şiddetli bir savaş içerisinde! 4. sezon, Puan Tablosu’na kozmetik içeriklerden tüketim eşyalarına kadar yepyeni ödüller getiriyor.

Yaz

Geçen sene, Brotherhood of Steel’in Appalachia’ya gelişiyle birlikte oyuncular rütbeler arası karışıklıklara şahit oldu ve yollarında yeni engeller keşfetti. Steel Reign, Brotherhood’un hikâyesini devam ettiriyor ve yepyeni görevler, mekânlar ve güçlü yeni ödüller getiriyor. Kimin tarafında olacaksınız? Seçimleriniz Çorak Topraklar’ı değiştirecek. Bu yaz, oyuncuların kendilerine özgü efsanevi eşyalar üretebilmelerini sağlayan efsanevi modüller de geliyor. Oyun tarzınızı mükemmelleştirmek için size en uygun eşyaları üretin.

Sonbahar

Değişim rüzgârları ve bununla birlikte Özel Dünyalar’ın evrimi de geliyor! Önümüzdeki aylardaki çıkışına yaklaştıkça, daha fazla bilgi almak için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca, oyunculara daha fazla oynanış yolu sunmak için Daily Ops’a yeni bir genişletme getiriyoruz.

Kış

Bu kış, dört yıldızlı efsanevi silahlar ve zırhlar ile çokça talep edilen C.A.M.P. Pet’lerinin gelişini müjdeliyor! Dünya dışı bir etkinlikte yeni tehlikelerle yüzleşin. Yepyeni Topluluk Görevi: Invaders from Beyond’da, tüm sunuculardaki oyuncular bir araya gelerek görevleri tamamlayacak, zorlu yeni düşmanlarla yüzleşecek ve yıldızlararası ödüller kazanacak. The Cultists of Appalachia, yepyeni sezon etkinliği The Ritual’da uğursuz bir işin peşinde! Point Pleasant’daki tarikatçıların heyecan verici ve tehlikeli bir ritüel hazırlamalarına yardım edin, karşılığında size eşsiz ödüller sunacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir