Forspoken oyunundan yeni görüntüler geldi

Forspoken oyunundan yeni görüntüler geldi

 Forspoken oyunundan yeni görüntüler geldi

İsimsiz bir proje olarak karşımıza çıkan Project Athia, geçtiğimiz hafta Forspoken adıyla duyurulmuştu. Square Enix ve Luminous Productions tarafından geliştirilen oyun için bugün yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Nvidia GeForce’un Türkiye Twitter hesabı tarafından paylaşılan görüntüler oyunun grafiklerini gözler önüne seriyor.

Forspoken ekran görüntüleri güzel görünüyor

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta yapılan Square Enix Presents sunumunda oyun hakkında ilk detaylı bilgileri almıştık. Yapılan sunumda oyunun hikayesine, oynanışına ve atmosferine değinilen yeni bir duyuru videosu da yayınlanmıştı. Şimdi ise Forspoken için Nvidia GeForce Türkiye Twitter hesabı üzerinden yeni ekran görüntüleri paylaşıldı.

Aslında geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmandan alınmış gibi görünen ekran görüntüleri, oyunun güçlü yönlerini bir bir ortaya koyuyor. Aynı zamanda oyunun oldukça büyük düşmanları ve yer yer kasvetli, yer yer iç açan atmosferini de gözler önüne seriyor. Fragmanda oyuncuların dikkatini çevrenin biraz donuk görünmesi çekmişti, tabi ekran görüntülerinden bu konuyla ilgili bir çıkarıma ulaşmak oldukça güç. Yine de oyunun yeni nesil PlayStation 5’e çıktığını varsayarak grafikler anlamında bizi üzeceğini söylemek güç.

Yayınlanan fragmanda ve ekran görüntülerine dayanarak Forspoken boss savaşlarının oldukça heyecanlı geçeceğini söyleyebiliriz. Oldukça büyük ejderha, mutant ayı gibi farklı düşmanlar şimdiye kadar gördüklerimiz arasındaydı. Ayrıca oyunun hızlı yapısı hem dünyasında gezerken, hem de savaşları sırasında bize büyük keyif verecek gibi görünüyor. Yine düşmanların da en az bizim kadar hızlı olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun yanı sıra Square Enix Present sunumunda yapılan bütün duyuruları bir haberimizde toplamıştık. Yeni Life is Strange oyunuyla birlikte Outriders gibi ilgi çeken yapımlara dair haberlerin hepsini okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Forspoken için yayınlanan ilk fragmanın bulunduğu haberimizi de okumayı unutmayın. PlayStation 5 ve PC platformları için 2022’de çıkacak yapım hakkında bildiklerimiz henüz bu kadar. Frey Holland’ın fantastik bir dünyada hayatta kalma mücadelesi verirken sihirlerinden yardım alacağı Forspoken, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek. Peki sizler bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi hemen alt tarafta yer alan yorumlar kısmında bizlerle ve diğer okurlarla paylaşmayı unutmayın.

Toplam 1 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir