Lord of the Rings Gollum için yeni video

Lord of the Rings Gollum için yeni video

 Lord of the Rings Gollum için yeni video

 Aksiyon ve gizlilik temasıyla karşımıza çıkacak Lord of the Rings Gollum için yeni bir teaser yayınlandı. Paylaşılan kısa videoda oyuna dair ilk kısa oynanış kesitlerini görebilirsiniz.

Lord of the Rings Gollum için yeni kısa bir teaser

  • Bkz: The Lord of the Rings: Gollum ilk fragman ve detayları

Lord of the Rings Gollum için dün oynanışın gösterileceğini duyurmuşlardı. Bugün ise hepimizi heyecanlandıracak yeni bir video ile karşımıza çıktılar. Daedalic Entertainment‘ın sunduğu şey kuşkusuz çok kısa bir oyun tanıtımı olsa da seriye hakim oyuncular bu kısacık videodan birçok detay yakalayabilir.

Fragmanda öyle görünüyor ki oyunun büyük çoğunluğu gizlilik tabanlı olacak. Aynı zamanda daha önce bahsettikleri Gollum’un yaşadığı iç çatışmalara değinen bir kısım da görebilirsiniz. Yine oyunda dikkatimizi çeken bir diğer husus ise oldukça fazla tırmanma bölümü var gibi görünüyor. Bu da gizlilikle birlikte platform öğelerinin de ağırlıkta olacağını gösteriyor olabilir.

Oynanışa ek olarak, fragman çok sayıda manzarayı sergiliyor. Mordor’un ikonik ortamıyla birlikte, Gollum’un yeraltında yaşadığı Goblin madenlerine ait görüntüler de karşımıza çıktı. Çok açıklayıcı bir oynanış videosu olmasa da hiç yoktan iyidir diyoruz. Ancak oyunun bildiğimiz detaylarına dahi yer verilmemiş.

  • Bkz: The Lord of the Rings: Gollum çıkış tarihi ertelendi

Lord of the Rings Gollum, doğrusal olmayan, gizlilik temalı bir oyun. Yine doğrusal olmayan seviye tasarımlarıyla karşımıza çıkacak. Müttefik NPC’lerimiz de olabilecek, düşmanlarımız da. Ancak bunlardan hiçbiri yeni videoda gösterilmedi. Haliyle gözler Daedalic Entertainment’a dönüyor. Umarız ki önümüzdeki aylarda paylaşacak daha fazla şeyleri olur ve oyun hakkında elle tutulur bilgilerle karşılaşırız.

Aynı zamanda hatırlatalım, oyun için elimizde yeni bir çıkış tarihi var. İlk kez bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanan oyun, 2022 yılına ertelenmişti. Türkçe dil desteğine sahip olacak çıkacak oyun PlayStation 5, Xbox Series X / Series S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için çıkacak. Steam mağaza sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Peki sizler bu yeni teaser videosu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir